Великий конференц зал


Великий конференц залПроведення наукових конференцій, засідань чи нарад вимагає не тільки технічних нюансів (проектор та інша апаратура), але і саме місце проведення. І найкращим варіантом буде великий конференц зал, що включає все необхідне. І таку пропозицію Ви знайдете саме у нас, так як ми пропонуємо приміщення в будівлі НАНУ, серед яких Ви напевно знайдете відповідний варіант.

Хоча великі конференц зали і можна знайти по всьому Києву, але найкращим варіантом буде приміщення поруч з центром, яке буде досить легко знайти і відвідати навіть гостям міста. А якщо для Вас важливий і вишуканий зовнішній вигляд, то наш великий конференц зал в будівлі Національної Академії Наук України - це саме те, що Ви і шукали! І Ви можете переконатися в цьому самостійно, коли прийдете для попереднього запису та обговорення всіх деталей майбутньої оренди.

Хоч наш великий конференц зал і не є найбільшим в місті, але ми готові запропонувати місце для сотень відвідувачів, що є дійсно ідеальним варіантом для більшості клієнтів.

Конференції хоч і бувають досить масштабними, але не завжди вимагають присутності величезної кількості учасників, тому якщо Ви хочете провести маленьке засідання, то крім великого конференц залу, у нас також є і менші зали. А для того, щоб отримати детальну інформацію Вам потрібно лише перейти до відповідного розділу, в якому і знайдете всі деталі, або просто приїхати до нас і побачити все в живу.

Ми професійно займаємося здачею великих конференц залів, тому у нас Ви знайдете цілий ряд додаткових послуг, включаючи організацію обідів, перерв на каву і багато чого іншого, що також зможе Вас зацікавити.